Marketingová agentúra BigWay logo

Tvorba E-shopu na mieru. Spoľahlivé E-shopy s vlastnou administráciou.

Predávajte svoje produkty na vlastnom E-shope. Získajte nových klientov vďaka otvorenému online trhu. Vytvoríme Vám spoľahlivý E-shop, ktorý vám ušetrí množstvo nákladov oproti tradičným predajným kanálom. Začnite predávať online.
Tvorba E-shopu na mieru

Intuitívny dizajn vášho E-shopu

UX štandardy, intuitívna nákupná cesta a samozrejme moderný vzhľad. Pýšime sa že náš dizajn je nielen pekný, ale aj funkčný. Kvalitný layout E-shopu Vám pomôže predávať viac produktov a Vašim zákazníkom lepšie sa orientovať pri nákupe. Správna kombinácia farieb či umiestnenie CTA prvkov je len začiatok.

Marketing a Podpora predaja

Predávajte na svojom E-shope ešte viac. Využite marketingové nástroje pre lepšie cielenie, automatizáciu či zber dát. Nástroje ako Google Analytics, FB Pixel či Hotjar sú základom pre každý kvalitný E-shop, ktorý chce ďalej rásť. Rozbehnite svoje podnikanie cez vlastný E-shop naplno.

E-shop s vlastnou administráciou

Tvoríme E-shopy, ktoré svojim majiteľom pomáhajú v podnikaní. Jednoduchá administrácia produktov či objednávok Vám ušetrí čas a financie. Pridávanie nových produktov, úprava tých existujúcich či zmeny poplatkov za dopravu. To a množstvo ďalšieho dokážete spravovať úplne sami.

B2B aj B2C E-shop na mieru

Predávajte partnerom aj spotrebiteľom. Máme skúsenosti s tvorbou E-shopov pre bežných zákazníkov ako aj pre firemných partnerov. Nerobí nám problém pripraviť vám E-commerce riešenie, ktoré bude kombináciou obidvoch možností. Jednotná správa produktov, objednávok, rôzne cenové hladiny pre partnerov a mnoho ďalšieho.

E-COMMERCE RIEŠENIE na mieru aj pre vašu firmu

UX dizajn E-shopu

Kvalitný dizajn stránky Vám pomôže predávať viac. Smerujte návštevníkov E-shopu k dokončeniu nákupu. UX štandardy zapracujeme do každého dizajnu, ktorý vytvoríme.

Automatická fakturácia

Šetrite čas a energiu. Váš E-shop bude generovať faktúry automaticky. Pri každom nákupe sa automaticky vytvorí faktúra, ktorá bude priložené do emailu pre zákazníka. Na konci mesiaca si ich jednoducho naraz všetky stiahnete.

Stav skladu pod kontrolou

Majte svoje produkty stále pod kontrolou. Vyhnite sa výpadku produktov na vašom E-shope, vďaka automatizovanému upozorneniu nízkeho stavu na sklade. Jednoducho vám systém odošle e-mail s produktom, ktorý sa onedlho vypredá.

Zabezpečené platobné brány

Jednoduchosť a bezpečnosť nakupovania silno ovplyvňuje ochotu ľudí dokončiť nákup. Integrujeme vám platobné brány, ktoré budú navyše automatizovane párovať platby s objednávkami.

Bez mesačných poplatkov

U nás neplatíte žiadne mesačné poplatky. Za svoj nový E-shop zaplatíte iba raz a môžete začať predávať. Zabudnite na prenájmy krabicových systémov, pripravíme Vám E-shop na mieru podľa Vašich potrieb.

Jednoduchá správa produktov

Pridávajte, upravujte či mažte produkty vo vlastnej réžii. Nemusíte si so správou produktov lámať hlavu. Intuitívna administrácia vám ušetrí čas a peniaze za programátora. E-shop s vlastnou administráciou je veľkou výhodou pre každú firmu.

Marketingová automatizácia

Predávajte ešte viac. Pri tvorbe E-shopov implementujeme aj marketingové nástroje ako Google Analytics, Facebook Pixel, Mailchimp či Hotjar. Všetky tieto nástroje pomáhajú v raste vášho E-shopu.

Lepšie umiestenie na Google

Získajte lepšie pozície na Googli vďaka SEO. S E-shopom od nás máte všetko pripravené aby ste začali s optimalizáciou pre vyhľadávače. Jednoducho vložíte všetky dôležité atribúty aby sa váš E-shop zobrazoval na lepších pozíciách.

Pre všetky zariadenie

Až 80% užívateľov dnes nakupuje cez telefón. A to pri tvorbe E-shopu nesmieme ignorovať. Všetky naše E-commerce riešenia sú plne responzívne a tak sa správne zobrazujú na všetkých zariadeniach.

VYTVORÍME VÁM SPOĽAHLIVÝ E-SHOP

Pomáhame firmám vytvárať E-shopy, ktoré im predávajú online. Napíšte nám viac o svojom projekte a radi Vám sním pomôžeme.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

magic-wandcogfile-addstorecartlaptop-phonechart-barsleafrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram