Marketingová agentúra BigWay logo

Moderný a funkčný Grafický dizajn, ktorý vám pomôže predávať

Žijeme v dobe vizuálnej, kedy sa každá značka snaží zaujať. My pomôžeme práve tej vašej osloviť zákazníkov hneď na prvý pohľad. Tvoríme krásne logá, pútavé bannery či kreatívny obsah na sociálne siete. Stavte na prvý dojem.
Moderný grafický dizajn pre firmy

Tvoríme moderné logá a logotypy

Dáme peknú tvár vašej značke. Tvoríme unikátne a nadčasové logá pre značky, ktoré si to zaslúžia. Zanechajte dojem na ktorý len tak vaši zákazníci nezabudnú. "Zhmotníme" vaše ciele, charakter a ideu firmy či produktov. Kvalitné logo je základným pilierom budovania úspešnej značky.

Navrhujeme firemné identity

Zadefinujte si svoje miesto pred konkurenciou. Vaša značka sa prezentuje na každom kroku a v každej chvíli. Pripravíme Vám ucelenú firemnú identitu/branding, ktorý vás odprezentuje v tom najlepšom svetle. Moderné logo s kvalitným dizajn manuálom sú neporaziteľné kombo.

UX/UI dizajn webov a aplikácií

Nenechajte svojich návštevníkov blúdiť. Vďaka rokom skúseností, Vám navrhneme webdizajn či dizajn aplikácie, ktorý nasmeruje návštevníkov, kam budete chcieť. Kvalitný UX/UI dizajn môže byť kľúčovým faktorom pri predaji a prezentácii značky či produktov. Ukážte svojim návštevníkom správnu cestu.

Grafické práce všetkého druhu

Kvalitný grafický dizajn predáva. Vytvoríme vám trendy grafiku, ktorá nie len zaujme, ale bude zároveň aj funkčná. Dizajn produktových katalógov, bannerov, billboardov, vizitiek, polep firemných áut, obsah na sociálne siete a veľa ďalšieho. Pomôžeme Vám s moderným vizuálom vašej značky.

MODERNÁ GRAFIKA, ktorou zabodujete

Originálny a trendy

Pri návrhu dizajnu od nás môžete vždy očakávať návrhy, ktoré idú s dobou. Robíme našich klientov krajšími a to aj vďaka sledovaniu aktuálnych trendov.

Správny dizajn predáva

Dizajn by nemal byť iba pekný, ale aj funkčný, Vďaka rokom skúseností vieme čo a v akej forme na zákazníkov zaberá. Náš dizajn vám pomôže predávať.

Na veľkosti nezáleží

Máme skúsenosti s tvorbou brandingu či rôznych komunikačných vizuálov pre menšie firmy, podnikateľov aj pre nadnárodné korporáty. Každá značka si zaslúži peknú tvár.

GRAFICKÉ PRÁCE A DIZAJN NA MIERU

Radi pomáhame firmám s peknými a kreatívnymi nápadmi. Originalita, nadčasovosť a funkčnosť sú vlastnosti, ktoré môžete od nášho dizajnu očakávať. Napíšte nám alebo zavolajte a vytvoríme spolu niečo, čo vašich zákazníkov zaujme.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

magic-wandstarrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram