Marketingová agentúra BigWay logo

Tvorba webstránok a webových aplikácií pre firmy

Vytvárame webové stránky pre malé, stredné aj veľké spoločnosti. Navrhneme a vytvoríme vám webstránku na mieru priamo pre Vás. Nakopnite svoj digitál kvalitným a moderným webom.
Tvorba web stránok, moderný dizajn, online kampane a komplexný marketing a reklama

Tvorba webu pre moderné firmy

Každá značka či firma potrebuje v dnešnej dobe kvalitnú webstránku. Máme roky skúsenosti v tvorbe moderných webstránok, ktorých obsah si navyše môžete spravovať úplne sami. Moderný dizajn, ktorý vyzerá skvele na všetkých druhoch zariadení či veľkostí obrazoviek. Firemná webstránka je váš digitálny výklad a preto si na nej dajte záležať.

Profesionálne webové portály

Potrebujete vytvoriť rozsiahlejší webový portál, s pokročilými funkciami? Sme Vám plne k dispozícii. Realitné portály, požičovne áut, ponuky prác či dovolenkové portály. Za posledné roky máme skúsenosti z množstva rôznych oblastí a projektov. Postaráme sa vám o celý proces tvorby webstránky. Od dizajnu až po testovanie to máte u nás bez starostí.

Redizajn webstránok

Máte vlastnú webstránku, ale neprináša vám už zákazníkov?  Doba sa vyvíja a s ňou aj trendy a správanie návštevníkov. Správne farby, ľahká navigácia, veľkosť fontu či umiestnenie CTA prvkov. Aj to vplýva na úspech vašej značky na internete. Pripravíme vám nový dizajn webstránky z ktorého konkurencia padne na zadok. Dajte svojmu webu novú tvár.

Landing page weby / Microsites

Niektoré kampane si vyžadujú samostatné webové stránky. Landing page weby sú práve jednoduché webstránky, kde budete smerovať svojich budúcich zákazníkov z vašich reklamných kampaní. Všetko dôležité info bez zbytočných rušivých prvkov. Vyladená Landing page na mieru, ktorá bude mať úspech medzi vašimi budúcimi zákazníkmi.

WEBSTRÁNKY OD NÁS, vám pomôžu v online svete a vašom podnikaní

Moderný dizajn

Dizajn webstránok tvoríme vždy pre každého klienta individuálne. Moderný vzhľad vám pomôže zaujať zákazníka a kvalitný obsah ho presvedčí. Webstránka podľa najnovších štandardov Vám pomôže predávať.

Žiadne mesačné poplatky

U nás zaplatíte za vašu webstránku iba raz. Po odovzdaní vášho nového webu nečakajte žiadne ďalšie mesačné poplatky. Novú webstránku máte výhradne vo svojom vlastníctve.

Funkcie webu na mieru

Každý klient má od svojej webstránky iné očakávania. Vytvoríme Vám webstránku na mieru presne podľa vašich predstáv. Kvalitná značka si zaslúži aj kvalitný web.

Responzivita webstránky

Zobrazujte sa správne na všetkých zariadeniach. Či už je to notebook, tablet alebo mobil, váš web bude vždy vyzerať výborne. Nestraťte žiadneho zo svojich návštevníkov.

Lepšie pozície na Google

Chcete byť medzi prvými na Googli? Web od nás dostanete pripravený pre SEO optimalizáciu. Jednoducho vložíte všetky dôležité atribúty aby sa vaša stránka zobrazovala na lepších pozíciách.

Spravujte si web úplne sami

Webstránky tvoríme na open-source CMS vďaka čomu si môžete obsah spravovať úplne sami. Nemusíte s každou úpravou čakať na programátora. Zvládnete to úplne sami priamo u Vás vo firme.

VYTVORÍME VÁM SPOĽAHLIVÚ WEBSTRÁNKU 

Napíšte nám viac o vašom projekte a radi vám pomôžeme s tvorbou vašej novej webstránky. Vďaka nám sa môžete naplno sústrediť na to, čo vám ide najlepšie - vaše podnikanie.
Marketingová agentúra s výsledkami BigWay

Marketingová agentúra s výsledkami

magic-wandstarusersscreenleafrocket linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram